Wciągające anime na co dzień

„NHK Ni Yokoso!”

Komedia? Chroba psychiczna?
Wielu młodych Japończyków zmaga się z hikikomori (tzw. syndrom wycofania społecznego) – chorobą o podłożu psychicznym i emocjonalnym. Jednym z nich jest Tatsuhiro Satou, który uważa, że całe jego życie rozpada się w wyniku spisku przygotowanego przez tajemniczą organizację NHK. Boi się kontaktów z ludźmi i prawie cały czas przebywa w swoim wygodnym mieszkaniu. Pewnego dnia poznaje dziewczynę, która pomaga mu wyleczyć się z choroby.
Jak bardzo życie Satou się zmieni? Czy będzie w stanie wyrwać się z sideł swojej choroby? Ile będzie go to kosztować?

„Kiseiju”

Kosmici? Pasożyty? Symbioza?
Pewnej nocy na Ziemi pojawiają się dziwne formy życia – Pasożyty. Przypominają owady. Łączą się z mózgiem swojej ludzkiej ofiary i przejmują kontrolę na ciałem. Izumi Shinichi na szczęście nie dopuścił Pasożyta do swojego mózgu, ale ten zagnieździł się w jego ręce. Od tej pory człowiek i pasożyt muszą żyć ze sobą.
Jak bardzo człowiek i Pasożyt różnią się od siebie? Jak obcy wpływa na ciało swojego nosiciela? Jaki jest celi przybyszów?

„Brama Piekieł”

Niezwykłe moce? Wysoka cena? Polowanie?
Kontraktorzy to ludzie obdarzeni niezwykłymi zdolnościami. Każdy z nich posiada inne moce, ale cena jest zawsze taka sama – trzeba dokonać coś psychicznie lub fizycznie autodestrukcyjnego. Hei jako kontraktor pracuje dla tajemniczej agencji i zajmuje się likwidacją innych kontraktorów, którzy zostali wyznaczeni?
Czy Hei jest pozbawioną uczuć istotą, jak twierdzą ludzie? Jakie posiada moce? Z jak silnymi kontraktora będzie musiał się zmierzyć?

About the Author: Greta

You might like

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *