Herman Miller Embody – skorzystaj z komfortu, jaki oferuje

Niełatwo znaleźć fotel biurowy, który będzie odpowiadał potrzebom wszystkich pracowników. Każdy przecież ma inną budowę ciała i inne potrzeby. Niektórzy na przykład cierpią na różne schorzenia kręgosłupa, a inni na nadmierną potliwość. Właśnie dlatego idealne siedzisko powinno nie tylko zawierać ergonomiczne oparcie, ale także być wykonane z odpowiednich materiałów. Gdzie takie znaleźć? Okazuje się, że jeden z najbardziej znanych producentów mebli i wyposażenia biurowego – Herman Miller – opracował siedzisko spełniające potrzeby większości pracowników. Mowa oczywiście o Embody.

Herman Miller Embody – dlaczego to siedzisko jest tak wyjątkowe?

Rzadko kiedy zdarza się, by w projektowanie fotela biurowego zaangażowani byli lekarze i inni specjaliści, jak naukowcy zajmujący się fizykoterapią czy biomechaniką. Jednak w przypadku Herman Miller Embody grupa ekspertów działała wspólnie, by stworzyć projekt niemal idealny. Celem Embody miało być zapewnienie naturalnego podparcia pleców, jak również pomoc w utrzymaniu zdrowego krążenia podczas pracy. Dzięki technologii opartej na dynamicznym układzie pikseli siedziska, fotel równomiernie rozkłada ciężar ciała. Dodatkowo dostosowuje się do mikro ruchów siedzącego, pozwalając mu tym samym na swobodne zmienianie pozycji w ciągu dnia. To wszystko za sprawą tego, że Herman Miller Embody wzorowany jest na plecach człowieka. Został stworzony z myślą o zapewnianiu maksymalnego komfortu i większość użytkowników twierdzi, że to się udało.

Herman Miller Embody w biurze i nie tylko

Herman Miller Embody został oczywiście opracowany z myślą o potrzebach pracowników biurowych. Jednak fotel równie dobrze powinien sprawdzić się w przestrzeni komercyjnej czy publicznej. Niektórzy nawet decydują się wykorzystać go w aranżacji swojego domu. Nic w tym dziwnego – wystarczy tylko spojrzeć, jak prezentuje się siedzisko. Można to zrobić na stronie https://www.bakata.pl/produkt/herman-miller-embody-chair/. Do wyboru są różne warianty kolorystyczne, dlatego dopasowanie modelu odpowiedniego do danego wnętrza nie powinno stanowić problemu. Estetyczny design świetnie uzupełni każdą aranżację.

About the Author: Greta

You might like

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *