Anime, które potrafi wciągnąć osobę oglądającą

„Death Parade”

Życie po śmierci? Pojedynek? Odkrywanie najgłębiej siedzących myśli?
Po śmierci dusze trafiają parami do tajemniczego baru. Prowadzi go Demici, który wyzywa zmarłych do pojedynku. Walka ma zadecydować, co się stanie dalej z duszą i pokazać, prawdziwą naturę walczących. Demici decyduje o zwycięstwie bądź przegranej oraz o losie zmarłych.
Jak wygląda pojedynek? W jaki sposób ludzie ujawniają swoją prawdziwą naturę? Jaki osąd nadaje Demici?

„Black Lagoon”

Złoczyńcy? Bezkresne wody? Mafia?
Urzędnik Rokuro Okajima otrzymuje od swojej firmy zlecenie dostarczenia dyskietki zawierającej tajne dane statkiem na Borneo. Podczas rejsu na statek napada grupa piratów pracująca dla rosyjskiej mafii. Firma Rokuro nie zajmuje się ratowaniem go i uznaje go za zmarłego. Urzędnik postanawia dołączyć do piratów i napadać na statku w imieniu tajemniczego szefa.
Dlaczego Rokuro zmienił stronę? Na jakie przygody natrafią piraci? Kto jest ich szefem?

„Mob Psycho 100”

Komedia? Nadnaturalne zdolności? Kontrola emocji?
Shigeo Kageyama, nazywany Mobem jest uczniem gimnazjum. Od małego posiadał niezwykłe moce psychiczne. Niestety, jego moce nie pociągały jego pierwszej miłości Tsubomi, dlatego przestał ich używać i stracił pewność siebie. Tłumi w sobie uczucia, ponieważ im silniejsze odczuwał emocje, tym silniejsza była jego moc. Mob stara się prowadzić normalne, szczęśliwe życie, ale kiedy jego stłumione emocje osiągają poziom krytyczny, staje się niebezpieczny dla otoczenia.
Jak wygląda życie Moba? Jak potężny jest? Czy uda mu się zapanować nad m

About the Author: Greta

You might like

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *